Kullanım Koşulları ve Gizlilik

Sitemizi kullanmaya başlamadan önce lütfen aşağıdaki kullanım koşullarımızı dikkatlice okuyunuz. Sitemizi kullanmaya başlayan her ziyaretçimiz aşağıdaki koşulların tümünü kabul etmiş sayılır ve bunlardan doğabilecek hiç bir olumsuzlukdan sitemiz yükümlü değildir.


Sitemize ilan eklerken;

  • Eklediğiniz ilandaki iletişim bilgileriniz bütün ziyaretçilerimiz tarafından görülebilecektir ve bu hususta doğabilecek olumsuz durumlar karşısında sitemiz sorumlu değildir.
  • Sitemize aynı içerikte birden fazla ilan eklemek yasaktır ve bu yasağa uymayan ziyaretçilerimizin sitemize tekrar ilan eklemeleri, onlara haber verilmeksizin engellenecektir.
  • Sitemize izinsiz ve kopya içerik kullanarak ilan eklemek yasaktır ve doğabilecek tüm sorumluluk ilan ekleyene aittir.
  • Sitemize Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırılık oluşturacak her türlü içerikte ilan eklemek yasaktır ve tüm ilanlar ekleyenin sorumluluğundadır.
  • Sitemize genel ahlak kurallarına aykırı ilan ve görsel eklemek yasaktır. Bu gibi durumlarda ilanlarınız herhangi bir ön uyarı gerekmeksizin silinecektir.
  • Sitemiz gerek gördüğü durumlarla her hangi bir gerekçe göstermeden yayınlanmakta olan ilanları sahibine haber vermeksizin yayından kaldırma hakkını saklı tutar.


Sorumluluk

Sitemiz üzerinde başka kullanıcıların göndermiş olduğu içerikten hiç bir şekilde sitemiz sorumlu değildir. ilan.lgbti.org  internet sitemiz, içeriği tümü ile kullanıcılar tarafından oluşturulan ücretsiz bir servis olup, içeriği üreten her bir kullanıcı bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılmaktadır ve içerikten doğabilecek her türlü yükümlülükten sorumludur.İstatistikler

1501 gösterim

12 ilan

32 kullanıcı

Eşcinsel İlanları, Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Trans ve İnterseks Seri İlan Sitesi